Sukces dra Filipa Ludki w plebiscycie must have

Sukces dra Filipa Ludki w plebiscycie must have

Wydział: Architektura i Wzornictwo

Sukces dra Filipa Ludki w plebiscycie must have

Miło nam poinformować, że na liście wyróżnionych w plebiscycie „must have” znalazł się nasz wykładowca – dr Filip Ludka za Krzesło Trojka (producent: Tabanda / www.tabanda.pl) zaprojektowane wraz  z Megi Malinowską i Tomkiem Kempą.

 

Organizowany przez Łódź Design Festival plebiscyt must have wyróżnia najlepsze polskie wdrożenia pochodzące od polskich projektantów i producentów, odzwierciedlające najważniejsze trendy w polskim projektowaniu. To nieodpłatnie nadawany znak jakości, którym polskie firmy mogą posługiwać się w kraju i za granicą. Powstał, by upowszechnić dobry polski design i dzięki temu promować rodzimy biznes oraz projektantów. must have to swego rodzaju rekomendacja konsumencka – wyróżniony przedmiot warto mieć. To także możliwość zaprezentowania wyróżnionego projektu szerokiej publiczności na Łódź Design Festival, który po zmianie terminu planowany jest na wrzesień 2020 roku.

 

Informacje o wszystkich dotychczas wyróżnionych znakiem jakości must have znajdują się na stronie plebiscytu: musthave.lodzdesign.com.

 

- Jedna z najważniejszych ról ŁDF to wspieranie polskich przedsiębiorców w projektowaniu coraz lepszych rozwiązań dla całego społeczeństwa. Must have to jedno z naszych działań służące temu celowi. To było dla nas zawsze niezwykle istotne, a szczególnie ważne staje się teraz. Dlatego zdecydowaliśmy się na to, żeby opublikować wyniki plebiscytu pomimo przesunięcia terminu festiwalu. Wierzymy, że pozwoli to polskim przedsiębiorcom dotrzeć do klientów i dalej się rozwijać, żeby jak najszybciej podnieść się z nadchodzącego kryzysu. Reakcja na ogłoszenie wyników pokazała nam, jak ważne było przekazanie takiego pozytywnego komunikatu – mówi dyrektor ŁDF, Michał Piernikowski.

lista wyróżnionych https://musthave.lodzdesign.com/pl/wyroznieni/spis/

więcej o plebiscycie https://musthave.lodzdesign.com/